Założyć bloga i nie mieć zielonego pojęcia o czym pisać (y)
Może zacznę od przedstawienia swojej skromnej osoby. Na imię mi Przemek. Jestem sobie szarym człowieczkiem, którego życiowe hobby to... brak życia. No niestety. Lubię grać w gry, więc jestem tzw. "nolifem". Może niezbyt chlubne, ale przynajmniej prawdziwe. Będę też, jeśli pomysł wypali, prowadził z kumplem innego bloga, związanego z naszym wspólnym hobby - grami wideo, do którego linka macie TU. Na razie blog świeci pustkami, gdyż jest to tylko projekt na zajęcia z polskiego. Pojawienie się na nim jakiejkolwiek treści jest zależne od mojego kumpla. No chyba, że postanowię samotnie go prowadzić, co jest nieprzyjemną wizją, jak dla mnie. Wracając do tematu mojej osoby... Muzyka. Zdecydowanie Rock i jego odmiany, a poza tym wszystko co wpada w ucho. Ulubione zespoły w moim przypadku są sporną kwestią. Jeszcze niedawno powiedziałbym bez zastanowienia: "Happysad". Ale niestety zbyt częste słuchanie ich muzyki spowodowało u mnie coś w rodzaju "przejedzenia" się tą twórczością. Dlatego ulubionego zespołu nie mam.
Ufff... To by było na tyle jak na razie. Jeśli ktoś to przeczyta, to poproszę w komentarzu o szczerą ocenę, ewentualne porady. Jestem nowy, sami wiecie jak to jest. Pozdro
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz